Išvyka į VU A. Mickevičiaus muziejų ir Skaitymo festivalį 2017

Rugsėjo 8-osios dienos popietę Vilniaus „Laisvės“ III – IV klasių gimnazistai viešėjo Vilniaus universitete, viename seniausių ir žymiausių Vidurio ir Rytų Europos aukštųjų mokyklų, kuri įkurta 1579 metais.  Ši mokslo ir kultūros Meka išaugino daug nusipelniusių Lietuvai ir pasauliui asmenybių. Viena iš jų – Adomas Mickevičius – reikšminga Romantizmo figūra ne tik Lietuvoje, bet ir Europoje. VU  A. Mickevičiaus muziejuje gimnazistai dalyvavo nuotaikingoje edukacinėje pamokoje „Vilnius ir Adomas Mickevičius“. Tikimės, kad ateityje dalis ir mūsų gimnazistų pasirinks studijas šiame universitete. Vėliau keliavome į Adomo Mickevičiaus viešosios bibliotekos kiemelį, kuriame vyko Skaitymo festivalis 2017. Turininga patirtis ir gera nuotaika – puiki pradmė į naujus mokslo metus.

Išvyką organizavo mokytojos Alma Zybailienė ir Jūratė Zautraitė