Vėlinių popietė gimnazijoje ir išvyka į Antakalnio kapines pagerbti išėjusiuosius

Spalio 26 d. mokyklos aktų salėje II – IV gimnazijos klasių mokiniai pasidalino  eilėmis, muzika ir dainomis su popietės svečiais – prisiminė Vėlinių tradicijas ir papročius. Po renginio grupė gimnazistų su mokytoju Vaidu Mockevičiumi ir mokytojomis Ramune Gasparavičiene bei Jūrate Zautraite aplankė Antakalnio kapinėse palaidotus šviesaus atminimo Lietuvai nusipelniusius žmones.
Vėlinės – Ilgės – toks metas, kai tamsėjantys rudens vakarai, merkiantis lietus ir krentantys lapai primena ŽMOGUI apie jo laikinumą žemėje, skatina ilgėtis kažko tolimo, susimąstyti apie GYVENIMO PRASMĘ, darbus ir ATMINIMĄ, kurį paliekame po savęs kitoms kartoms. Pagarba išėjusiesiems, šviesių žmonių ir artimųjų atminimas – tarsi įžiebta gėrio liepsnelė, deganti kiekvieno iš mūsų širdyje.

Lituanistai ir muzikos mokytoja

Vėlinės