Geografijos konferencija

Lapkričio 10 d. saugomų teritorijų Nacionaliniame lankytojų centre įvyko 4-oji mokytojus, mokslininkus, studentus ir vyresniųjų klasių mokinius, kurie domisi geografija, vienijanti konferencija „Geografijos mokslo aktualijos: mokslininkai – mokytojams“. Konferencijoje dalyvavo ir „Laisvės“ gimnazijos atstovai: Lina Mažuta 3C, Artūras Rasinskis 3B, Marija Petraitytė 3A, Gabrielė Zabolevičiūtė 3B, Gabijota Cicėnaitė 4B ir geografijos mokytojas Darius Pilipavičius.

Konferencijos tikslas – pristatyti aktualias geografijos mokslo naujienas, jas aptarti, diskutuoti ir keistis idėjomis geografų bendruomenėje.  Konferencija vyko Nacionalinio lankytojų centro (Antakalnio g. 25, Vilnius) salėje. Išklausėme pranešimus apie atogrąžų ciklonų kaitos tendencijas, strateginius ir Lietuvos gelmių tyrimus, saugomų teritorijų aktualijas, spektrinės fotografijos ir distancinių tyrimų gamtos pažinimą, geopolitines aktualijas, uždarus miestus ir gyvenvietes.

Geografijos mokytojas Darius Pilipavičius