Organizuojame Lietuvos mokinių konferenciją „Globalizacija: iššūkiai ir galimybės“

glob_konf_cover2020 m. balandžio 9 d. 11.00 val. kviečiame 8-12 klasių mokinius ir I-IV klasių gimnazistus iš visos Lietuvos dalyvauti mokinių tiriamųjų ir kūrybinių darbų konferencijoje „Globalizacija: iššūkiai ir galimybės“, kurioje šalies moksleiviai galės pasidalinti įžvalgomis apie globalizacijos iššūkius ir galimybes.

Konferencija siekiama skatinti mokinių domėjimąsi šiuolaikinio pasaulio pokyčiais ir jų raiškos formomis, ugdyti kritinį mąstymą, ugdyti poreikį ir gebėjimus tyrinėti, ieškoti įdomių, svarbių sau ir kitiems dalykų, dalintis patirtimi, atradimais. Konferenciją organizuoja Vilniaus „Laisvės“ gimnazija.

Konferencijos nuostatus rasite čia >>