Mūsų gimnazistai – regioninio konkurso „Lietuvių autorių knygų pristatymas“ laureatai

KomisijairmokiniaiMūsų gimnazistai – regioninio mokinių tiriamųjų ir kūrybinių darbų konkurso „Lietuvių autorių knygų pristatymas“ laureatai. Renginį vasario 6 d. organizavo Vilniaus miesto savivaldybės centrinės bibliotekos Naujosios Vilnios biblioteka, siekdama populiarinti skaitymo tradiciją ir skleisti lietuvių literatūrą. Konkurso dalyviai, 7-12 klasių Naujosios Vilnios bendrojo ugdymo mokyklų mokiniai, jungdami įvairias saviraiškos formas – muziką, vaidybą, piešimą, pranešimą ir pan. – Naujosios Vilnios bibliotekos salėje dalinosi labiausiai patikusių knygų skaitymo įspūdžiais ir įžvalgomis. Vilniaus „Laisvės“ gimnazistai buvo apdovanoti už geriausiai konkurso vertinimo kriterijus atitinkantį knygos pristatymą, už išsamiausiai atskleistą knygos turinį ir prasmę. Per renginį buvo parodytas ir mūsų gimnazijos Kino klubo mokinių filmas, sukurtas Juozo Tumo-Vaižganto apysakos „Dėdės ir dėdienės“ motyvais. Džiaugiamės kartu su organizatoriais ir dalyviais šauniu renginiu, skirtu paminėti lietuvių kalbos dienas.