Kuriame „Laisvės“ radiją!

radijas2Vilniaus „Laisvės“ gimnazija jau antrus metus dalyvauja projekte „Tyrinėjimo menas: partnerystės kuriančioms mokykloms“, kurio programa skirta atskleisti ir ugdyti svarbiausius mokinių XXI-ojo amžiaus gebėjimus. Šiemet projekto dalyviams gimnazistams ir mokytojams, ieškantiems efektyvesnių būdų kurti konstruktyvius santykius, pritaikyti įgyjamas žinias ir rasti inovatyvius sprendimus, kilo mintis susivienyti dėl bendro kūrybinio tikslo – įkurti gimnazijoje „Laisvės“ radiją.Gimnazija planuoja netrukus įsivesti elektroninio skambučio sistemą, kuri kartu bus panaudota ir „Laisvės“ radijui transliuoti. Šiuo metu gimnazistai ir mokytojai išgrynino keturių radijo laidų idėjas, konsultavosi su kompozitoriumi, docentu Gediminu Zujumi. „Laisvės“ radijo transliacijas pradėti planuojama kovo pradžioje. Tai taps dar vienu gimnazijos bendruomenę vienijančiu kūrybiniu projektu.  Gimnazijoje jau kelerius metus veikia Kino klubas, kurio nariai per metus sukuria ne vieną dokumentinį ir vaidybinį filmą, vaizdo klipuose įamžina gimnazijos renginius; leidžiamas gimnazistų laikraštis, aktyviai veikia gimnazijos muzikos grupė „Idea FIX“. Radijas taps dar viena veiklos sritimi, leidžiančia gimnazistams atskleisti savo kūrybiškumą, ugdytis darbo komandoje įgūdžius.

radijas1