Interaktyvus nuotolinis renginys „Jungiantis bendruomenę Laisvės radijas“!

cover_Tyrinejimo_menas

Kviečiame į interaktyvų nuotolinį renginį „Jungiantis bendruomenę Laisvės radijas“!

Kūrybinės jungtys kviečia į programos ,,Tyrinėjimo menas: partnerystės kuriančioms mokykloms“ sezono uždarymo renginius internete! Balandžio 8 d. vyks Vilniaus ,,Laisvės“ gimnazijos bendruomenę sujungusio tyrinėjimo projekto ,,Laisvės radijas“ pristatymas drauge su Kūrybinių jungčių praktikais: projektų valdymo eksperte Jolanta Masiuliene ir aktoriumi Eimantu Bareikiu.

Jau antrą kartą programoje „Tyrinėjimo menas“ dalyvavusi Vilniaus „Laisvės“ gimnazijos bendruomenė šį sezoną susivienijo bendram projektui – sukūrė savo mokyklos radiją. Padedami kuriančių praktikų Jolantos Masiulienės ir Eimanto Bareikio, gimnazistai tyrinėjo radijo istoriją, drauge su mokytojais kūrė programą, laidų scenarijus, šūkį, logotipą, filmavo ir montavo radijo laidas. Galiausiai kovo 10 d. prasidėjo „Laisvės“ radijo transliacijos.

Kaip viskas vyks?

12:00 Kūrybinės jungtys pasidalins projekto vaizdo pristatymu savo paskyroje;

16:00 Kūrybinių jungčių praktikai atsakys į klausimus tiesioginės transliacijos metu.

Renginio nuoroda Facebook svetainėje: https://www.facebook.com/events/654333938736137/?active_tab=about.

Programa ,,Tyrinėjimo menas: partnerystės kuriančioms mokykloms“ jau 4 metus tęsiama bendradarbiaujant su Britų Taryba British Council Lithuania. Programa jau pasiekė daugiau nei 1000 Lietuvos moksleivių ir 600 mokytojų.